Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Bekaret Hapı

İngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 399TL den satışa sunulmuştur. 

Herhangi bir durumda kızlık zarını kaybetmiş olan bayanlar için İngiltere de üretilen yapay kızlık zarı tablet şeklindedir. İçerisinde kan bulunur. Paket içerisinde 2 adet bulunan yapay kızlık hapı vajina içerisine yerleştirildikten sonra 30 dakika içerisinde çözünür ve erkek müdahale ettiğinde kanama sağlar.

Bekaret hapını sipariş verdiğinizde size en yakın PTT şubesinden ücretini ödeyerek veya adresinize geldiğinde kapınızda ödemesini yapabilirsiniz. 

Gizli kargo sistemi ile gönderilen bekaret hapı, getiren kurye dahil kimse paket içeriğini bilmez. Kargo paketi üzerinde adınız soyadınız telefon numaranız ve adresiniz haricinde herhangi bir reklam etiket veya açıklama bulunmaz. Kargo paketi sipariş veren kişiden başkasına teslim edilmez.

Cinsel ilişki, hastalık veya kaza sonucu bekaretinizi kaybetmeniz durumunda kızlık zarı veya bekaret zarı dikim işlemi yerine kullanılabilecek alternatif ürünümüz İngiltere den ithal bir üründür.

Bekaret zarı veya yapay kızlık zarı asıl olarak işlevi vücudun içerisine vajinadan girebilecek zararlı organizmaları dışarıda tutmaktır. Fakat ülkemizde ne yazık ki bu durum bekaretin simgesi olarak sayılmaktadır. BU durum aile içerisinde olumsuz durumlara yol açabileceği gibi bekarete önem veren bir erkek ile evlenme durumunda da problemlere yol açabilmektedir. Asıl olan durum evlilik sonrası olan sadakat durumudur. Namus olarak tabir edilen ahlaki durumun bir zar parçasına dahil edilmesi yanlış bir durumdur.

Paket içerisinde 2 adet bekaret hapı bulunur. Paket içerisinde 2 adet olmasının sebebi 1 tanesi ile kendiniz deneme yaparak sonucu görme durumunuzdur. Bekaret hapının 1 adedi ile deneme yaparak sonucu gördükten sonra belirlenen zamanda 2. Ürünü kullanabilirsiniz.

Bekaret Hapı Nedir? Nereden Alınır?

Bekaret hapı normal bir tablet büyüklüğündedir. Dışında vücut sıcaklığında eriyebilen elastik bir kaplama mevcuttur. Vücuda yerleştirildikten sonra 30 dakika içerisinde erimeye başlar ve doğal kanama sağlar. Vajina içerisine konulduktan sonra herhangi bir şekilde göz ile görülmez ve erkek tarafından hissedilemez. Elastik yapı içerisinde yapay kan bulunur ve yıkanınca hiçbir iz bırakmadan tamamen çıkar. Vajina içerisinde çözündükten 2 saat sonra vücuttan tamamen atılır ve hiçbir kalıntı bırakmaz. Bilinen bir yan etkisi yoktur.

Bekaret Hapı Nasıl Kullanılır

Bekaret hapını kullanmadan önce ellerinizi sabun ile yıkayınız. Ellerinizin kuruladıktan sonra temiz nemli bir bez yardımı ile vajina ağzını temizleyiniz. Pamuk tamponu vajinaya yerleştirip 5 dakika bekledikten sonra arkasında bulunan ipten yardım alarak çıkarın ve bekaret hapını vajina içerisine ortalama 4-5cm iterek (serçe parmak uzunluğu kadar) yerleştirin ve 30 dakika kendinizi tatmin edin veya ön sevişme yapın.

30 dakika sonunda ilişkiye girdiğinizde doğrudan kanama olacaktır. Kanama sonucu gelen kanı bez veya benzeri bir şey ile temizleyebilir veya yıkayabilirsiniz. Hiçbir kalıntı bırakmadan temizlenecektir. Vajina da çözünen bekaret hapı vajinadan salgılanan zevk suyu miktarına göre ortalama 1 saat boyunca kanama sağlar.

Bekaret hapının herhangi bir yan etkisi yoktur. Kanama durumunda herhangi bir acı veya agrı durumu oluşmaz, erkek tarafından herhangi bir şekilde hissedilmez. Kanama olmama gibi bir durum yoktur. Kullanım talimatları ve süre belirtileri doğrudan uygulanmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu