Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Energy Green Performans hapı

Energy Green Performans hapı
Energy Green Performans hapı
899,00TL

Energy Green Performans hapı

Energy Green Performans hapı tamamen doğal bileşimlerden meydana gelen bir erkek performans veya diğer adı ile ereksiyon yada sertleştirici haptır.

Erkeklerin zaman yaşadıkları sertleşme sorununa doğal olarak çözüm getiren sertleştirici hap tamamen doğal özlerden meydana gelmektedir. Herhangi bir kimyasal içerik barındırmayan perfromans hapı doğal özlerden meydana gelmektedir ve bu sebeple bilinen bir yan etkisi yoktur.

Performans hapı içeriği incir, bal, fındık gibi yüzyıllardır sertleşme için kullanılan doğal özlerden bir araya getirilmiştir. Vücudun direncini artırır enerji ve vitamin bileşimi sayesinde kan akışını da hızlandırır. Kendinize olan güveni tekrar toplamanızı sağlayacak olan performans hapı sertleşme sorununuzu ortadan kaldırabilecek bir üründür.

En iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Performans Hapı Özellikleri

Performans hapı anlık etki gösteren bir üründür. Yarı tok karnına ilişkiden 30 dakika önce bol su ile içilerek kullanılır. Günlük önerilen kullanımı 1 dozdur. İçildikten sonra etkileri 30 dakikada doğrudan başlar. Performans hapının etkileri başladıktan sonra doğrudan sertleşme olur etkileri 2 saat boyunca devam eder. 

Energy Green Performans hapı sadece sertleşme sağlamaz bunun yanında geciktirici özelliklere de sahiptir. Kutu içerisinde 10 adet tablet mevcuttur. 

Bilinen bir yan etkisi olmayan ve tamamen doğal özlerden meydana gelen performans hapı sizlere muhteşem anlar yaşatacaktır. Sizin bu durumunuz partneriniz üzerinde de doğal olarak olumlu etkiler bırakacaktır.

2 saat sertleşme sağlayan ve sizi ayakta tutan performans hapı güvenle kullanılabilir. Kimyasal ürünler gibi baş ağrısı, mide bulantısı ve ya çarpıntı yapmaz. Herhangi bir şekilde zararı yoktur. Tüm performans ürünlerinde olduğu gibi kan akılında hızlanmaya sebep olur. Kan akışının hızlanması ile terleme oluşması doğal bir durumdur.

İlişki esnasında boşalma yaşasanız bile sertlik devam edecektir. Herhangi bir şekilde zamansız veya hatalı zamanda ürün kullanımında soğuk duş alınması durumu tersine çevirmektedir.

Bütün performans ürünlerinde olduğu gibi kalp rahatsızlığı ve tansiyon hastalarının doktor gözetiminde bu ürünü kullanmaları gerekir.

Energy Green Performans hapı ilaç değildir. Besin takviyesi olarak kullanılır ve vücudun ihtiyacı olan vitamin ve minarel bileşimlerden meydana gelir.

Diğer performans ürünlerimizi buradan inceleyebilir, aklınıza takılan sorular iöin canlı destek hattımızdan veya 0242-252-0013 nolu telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu