Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hot V-Activ Erkek Performans Krem

Hot V-Activ Erkek Performans Krem
Çok Satılan
Hot V-Activ Erkek Performans Krem
599,00TL

Erkeklerin yeni gücü performans krem anlık etki gösteren bir üründür. Sürüldükten sonra 20 dakika içinde etkileri başlar. Erkeklere özel olan performans krem her sürüldüğünde tekrar ilişkiye girmenizi sağlar. Etkileri başladıktan sonra sadece boşalma ile kaybolur.

Erkeklere özel üretilmiş performans krem günlük kullanıma uygundur. Günlük olarak 4 defa kullanılabilir. 4 defadan fazla kullanılması penis üzerinde kızarıklık ve yaralar oluşmasına sebep olabilir.

Hot V-activ Penis Power Cream Her gece tekrar tekrar ilişkiye girmenizi sağlayacak performans krem penisin baş kısmına sürülmesi yeterlidir.

Performans krem sürüldükten sonra ilişki sırasında partneriniz tarafından hissedilmez veya herhangi bir şekilde anlaşılmaz. İlişki süresini uzatmaz. Performans krem penis içerisinde corsiva denen yapının tekrar şişmesini yani ereksiyon halini tetikler. Harici bir kullanımı yoktur. 

Bazı bünyelerde penis üzerinde kızarıklığa sebeb olduğu görülmüştür. Doğrudan lokal bölgeye uygulanmalıdır. Herhangi bir şekilde bayan üzerinde kullanımı yoktur. Bayan üzerinde kullanıldığında herhangi bir etki göstermez.

V-Aktive performans krem Almanya da üretilen bir üründür. Yıllardır güvenle kullanılan delay firmasının performans kremidir. Performans krem ile daha fazla haz ve dolu dolu geceler geçireceksiniz.

Hot V-activ Penis Power Cream 1 tüp kem ortalama olarak 20 defa kullanılır. Penisin baş kısmına nohut tanesi kadar uygulanması yeterlidir.

Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Kronik hastalar ve kalp operasyonu geçirmiş kişilerin kullanması sakıncalıdır.

Detaylı bilgiyi uzman ekibimizden alabilirsiniz.

En iyi kaldırıcı hap hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayınız..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu