Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yapay Kızlık Zarı Bekâret Kan Hapı

Yapay Kızlık Zarı
Yapay Kızlık Zarı Bekâret Kan Hapı
1.499,00TL

Yapay Kızlık Zarı Bekâret Kan Hapı temin edebileceğiniz firma İngiltere’den ithal bekâret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 399TL den satışa sunulmuştur.  Herhangi bir durumda kızlık zarını kaybetmiş olan bayanlar için İngiltere de üretilen yapay kızlık zarı tablet şeklindedir. İçerisinde kan bulunur. Paket içerisinde 2 adet bulunan yapay kızlık hapı vajina içerisine yerleştirildikten sonra 30 dakika içerisinde çözünür ve erkek müdahale ettiğinde kanama sağlar.

Cinsel ilişki, hastalık veya kaza sonucu bekâretinizi kaybetmeniz durumunda kızlık zarı veya bekâret zarı dikim işlemi yerine kullanılabilecek alternatif ürünümüz İngiltere den ithal bir üründür.

Bekâret zarı veya yapay kızlık zarı asıl olarak işlevi vücudun içerisine vajinadan girebilecek zararlı organizmaları dışarıda tutmaktır. Fakat ülkemizde ne yazık ki bu durum bekâretin simgesi olarak sayılmaktadır. BU durum aile içerisinde olumsuz durumlara yol açabileceği gibi bekârete önem veren bir erkek ile evlenme durumunda da problemlere yol açabilmektedir. Asıl olan durum evlilik sonrası olan sadakat durumudur. Namus olarak tabir edilen ahlaki durumun bir zar parçasına dâhil edilmesi yanlış bir durumdur.

Paket içerisinde 2 adet bekâret hapı bulunur. Paket içerisinde 2 adet olmasının sebebi 1 tanesi ile kendiniz deneme yaparak sonucu görme durumunuzdur. Bekâret hapının 1 adedi ile deneme yaparak sonucu gördükten sonra belirlenen zamanda 2. Ürünü kullanabilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı Kanı Bekâret Hapı Nasıl Kullanılır

Bekâret hapını kullanmadan önce ellerinizi sabun ile yıkayınız. Ellerinizin kuruladıktan sonra temiz nemli bir bez yardımı ile vajina ağzını temizleyiniz. Pamuk tamponu vajinaya yerleştirip 5 dakika bekledikten sonra arkasında bulunan ipten yardım alarak çıkarın ve bekâret hapını vajina içerisine ortalama 4-5cm iterek (serçe parmak uzunluğu kadar) yerleştirin ve 30 dakika kendinizi tatmin edin veya ön sevişme yapın.

30 dakika sonunda ilişkiye girdiğinizde doğrudan kanama olacaktır. Kanama sonucu gelen kanı bez veya benzeri bir şey ile temizleyebilir veya yıkayabilirsiniz. Hiçbir kalıntı bırakmadan temizlenecektir. Vajina da çözünen bekâret hapı vajinadan salgılanan zevk suyu miktarına göre ortalama 1 saat boyunca kanama sağlar.

Yapay kızlık zarı anlaşılır mı veya nasıl anlaşılır?

Yapay kızlık zarı anlaşılır mı veya nasıl anlaşılır gibi sorusu olan kadın veya erkekler için şu şekilde bilgilendirme yapmak gerekmektedir. Bu ürün vajina içerisinde tamamen çözündüğünden dolayı herhangi bir şekilde anlaşılma durumu söz konusu değildir. Çünkü yapay kızlık zarı vajinaya koyulduktan itibaren 30 dakika içerisinde çözünmeye başlar ve doğal bir şekilde vajinadan zar yırtılması gibi kan akışını sağlar.

Yapay kızlık zarı gerçekten işe yarıyor mu?

Yapay kızlık zarları doğal bir şekilde kana şeklinde olacağından dolayı operasyon geçirmektense bu tarz ürün kullanarak binlerce lira vermeye değmez kesinlikle bu yüzden yapay kızlık zarı gerçekten işe yarayan bir üründür.

Bekâret Hapı Nedir? Nereden Alınır?

Bekâret hapı normal bir tablet büyüklüğündedir. Dışında vücut sıcaklığında eriyebilen elastik bir kaplama mevcuttur. Vücuda yerleştirildikten sonra 30 dakika içerisinde erimeye başlar ve doğal kanama sağlar. Vajina içerisine konulduktan sonra herhangi bir şekilde göz ile görülmez ve erkek tarafından hissedilemez. Elastik yapı içerisinde yapay kan bulunur ve yıkanınca hiçbir iz bırakmadan tamamen çıkar. Vajina içerisinde çözündükten 2 saat sonra vücuttan tamamen atılır ve hiçbir kalıntı bırakmaz. Bilinen bir yan etkisi yoktur.

Eczanelerde yapay kızlık zarı var mı?

Eczanelerde yapay kızlık zarı bulunmamaktadır. İthal olarak satışa sunulan bu ürün sadece belirli internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı nereden alınır

Bekâret hapını sipariş verdiğinizde size en yakın PTT şubesinden ücretini ödeyerek veya adresinize geldiğinde kapınızda ödemesini yapabilirsiniz. 

Gizli kargo sistemi ile gönderilen bekâret hapı, getiren kurye dâhil kimse paket içeriğini bilmez. Kargo paketi üzerinde adınız soyadınız telefon numaranız ve adresiniz haricinde herhangi bir reklam etiket veya açıklama bulunmaz. Kargo paketi sipariş veren kişiden başkasına teslim edilmez.

Yapay kızlık zarı zararlı mı?

Bekâret hapı veya diğer adıyla yapay kızlık zarının herhangi bir yan etkisi yoktur. Kanama durumunda herhangi bir acı veya ağrı durumu oluşmaz, erkek tarafından herhangi bir şekilde hissedilmez. Kanama olmama gibi bir durum yoktur. Kullanım talimatları ve süre belirtileri doğrudan uygulanmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu